KONST / Litografier / Färglitografi 14409098
nr 1440 9098
Gunilla Bade
(f. 1946), Sverige
Mandariner i korg. Signerad, numrerad 175/350, daterad -81. Färglitografi, bildmått: 23x26 cm, yttermått inklusive ram: 42x44 cm
Gunilla Bade, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:56:21
20/12 18:45:54